Проведено засідання методичного об’єднання вчителів фізичної культури

Дата: 23.12.2019 08:24

20.12 2019 р.  в приміщенні Вознесенської  центральної районної бібліотеки проведено засідання   методичного  об’єднання  вчителів фізичної культури  закладів загальної середньої освіти Вознесенського району, Дорошівської, Олександрівської та Прибужанівської сільських рад з теми  «Стратегія розвитку фізичного виховання та спорту серед учнівської молоді». На засіданні підведено підсумки роботи за 2019 рік та окреслено пріоритетні напрямки розвитку фізичної культури і спорту  в закладах загальної середньої освіти на 2020 рік. Вчителі  ознайомилися з календарем спортивних  змагань ХІХ обласної Спартакіади серед учнів закладів загальної середньої освіти, опрацювали  положення Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед школярів «Cool Games».