A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Відділ освіти Бузької сільської ради

Школа управлінської майстерності

Дата: 27.01.2020 08:41
Кількість переглядів: 29

24 січня 2020року  у центральній районній бібліотеці імені Т.Г.Шевченка відбулося засідання  школи управлінської майстерності заступників директорів  з навчально-виховної роботи, що діє при Районному  методичному кабінеті  КУ «Вознесенський районний центр по обслуговуванню закладів освіти». Воно було  присвячене питанню  організації системи методичної роботи у ЗЗСО в умовах кадрової автономії. Розглядалися інноваційні форми та моделі організації методичної роботи  заступника директора з НВР в умовах реформування освіти.

Власний  досвід системи роботи на посаді заступника директора з навчально-виховної роботи  у Щербанівській ЗОШ І-ІІІ ступенів імені М.М.Рябошапки  презентувала  Саморига Вікторія Геннадіївна. Колеги з цікавістю знайомилися з  її досвідом,  обмінювалися думками , моделювали вирішення проблемних питань.

Завідувачка РМК Лопатинська Л.В. ознайомила заступників директорів з навчально-виховної роботи з планом  роботи РМК КУ «ВРЦОЗО»  та   структурою  методичної роботи  РМК та ЗЗСО на І півріччя 2020 року. Мова йшла і про реєстрацію учнів 10 та 11 класів на пробне ЗНО-2020,  і про   хід роботи  щодо  атестації  педпрацівників ЗЗСО, і про нову організацію проходження курсової перепідготовки педпрацівників освітніх закладів , про організацію модульного навчання педагогів ЗЗСО  науковцями Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на базі наших освітніх закладів. Предметна розмова йшла і про організацію роботи з педкадрами по реалізації освітнього районного проєкту «Плекайте мову…Політь бур`ян. Чистіша від сльози вона хай буде» у 2020році.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень