ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

Дата: 15.10.2020 08:41

Святкувати День захисника України на офіційному рівні почали з 2014 року відповідно до указу тодішнього президента Петра Порошенка. Свято запровадили на тлі збройної агресії Росії на Донбасі та анексії нею Криму.

Датою Дня захисника України було обрано 14 жовтня, враховуючи історичні традиції вшанування українського війська. Цього дня, як відомо, святкується День українського козацтва та Покрова Пресвятої Богородиці, адже саме Матір Божу козаки вважали своєю небесною заступницею й покровителькою.

Тому в переддень цього свята закладами загальної середньої освіти проведено низку виховних заходів з національно-патріотичного виховання учнівської молоді. Для учнів молодшого та середнього шкільного віку проведені ігри-змагання «Козацькі забави»,  заняття з виготовлення вітальних листівок; з учнями старших класів – виховні години, квести та флешмоби, воєнізовані естафети з використанням елементів смуги перешкод та стрільби з пневматичної гвинтівки.