Проведено інтегрований семінар шкільних бібліотекарів та заступників директорів з виховної роботи закладів загальної середньої освіти Вознесенського району

Дата: 28.09.2020 08:47

З метою формування екологічної культури та реалізації Концепції екологічної освіти в Україні та у зв’язку з проведенням щорічного Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек під гаслом «Шкільна екологічна просвіта учнів» 24 вересня 2020року  в Центральній районній бібліотеці імені Т.Г.Шевченка районним методичним кабінетом разом з  Вознесенським районним Дитячо – юнацьким центром проведено інтегрований семінар зі шкільними бібліотекарями та заступниками директорів з виховної роботи закладів загальної середньої освіти Вознесенського району. На ньому розглядалися форми та методи  формування екологічної просвіти учнівської молоді, обговорювалися плани-пропозиції проведення місячника шкільних бібліотек, що сприятиме  активізації  роботи шкільних бібліотек та закладу позашкільної освіти.