ПРОВЕДЕНО ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ ВІДДІЛУ ОСВІТИ

Дата: 11.06.2021 09:02

Відділом освіти Бузької сільської ради  10 червня 2021 року  проведено колегію, в роботі якої взяли участь члени колегії, керівники закладів освіти.

На порядок денний було винесено такі питання:

1. Про стан організації дистанційного навчання у закладах загальної середньої освіти Бузької сільської ради  в умовах карантину.

2. Про стан підготовки дітей старшого дошкільного віку  закладів  дошкільної освіти Бузької сільської ради до навчання у НУШ.

3. Про організацію роботи з питань запобігання і протидії насильству та булінгу  в закладах загальної середньої освіти.

4. Про охоплення позашкільною освітою дітей та підлітків громади, результативність роботи гуртків у ДЮЦ.

Проєкти рішень із даних питань прийнято одноголосно.

Після розгляду порядку денного колегії розглянуто питання щодо підготовки закладів освіти Бузької сільської до нового 2021-2022 навчального року, участі учнів закладів загальної середньої освіти у зовнішньому незалежному оцінюванні та фінансової відповідальності керівників.

Підсумки колегії підвела  начальник відділу освіти Бузької сільської  ради Світлана Русаловська, яка поставила перед керівниками закладів освіти низку першочергових завдань.