Спорт – це мужність, грація, краса!

Дата: 12.10.2020 09:27

9 жовтня 2020 року в Щербанівській ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. М.М.Рябошапки відбулося справжнє свято - свято  здійснення мрії. Учні школи отримали чудовий подарунок – дитячий спортивний майданчик, який буде сприяти активному відпочинку та занятті спортом. Червону стрічку урочисто перерізали гості свята: депутат обласної ради Ташлик Г.В., голова Вознесенської районної ради Бурдін І.А., голова райдержадміністрації Білоконь І.В., директор школи Треножкіна Г. О.

Безсумнівно, поява такого майданчика для дітей – важлива. На майданчику панував радісний настрій, тут і там лунав сміх. Малеча із задоволенням випробовувала гойдалки, старшокласники - спортивні споруди. Все це викликало у дітей багато позитивних емоцій, їх обличчя сяяли щирими посмішками. Святкове музичне привітання подарували присутнім учениці 8 класу, виконавши спортивний танок.

У свою чергу діти висловили слова подяки та подарували гостям ляльку-мотанку, яка оберігає родину, є символом мудрості, символом матері і зв’язком між поколіннями.

Учні школи дякують спонсорам за чудовий спортивний майданчик і бажають успіхів, сил, здоров’я і творчої наснаги.