Відділ освіти Бузької сільської ради

Проведено інтегрований семінар-практикум вчителів математики, фізики та інформатики закладів загальної середньої освіти Бузької сільської ради

Планом  методичної роботи відділу освіти Бузької сільської ради на 2021 рік передбачено приділення значної  уваги питанню формування інформаційно-комунікаційної, комп’ютерної компетентності педагогів освітніх закладів. Тому з метою удосконалення теоретичної, практичної складових професійної компетентності, формування комп’ютерної та цифрової грамотності педагогів 12 березня 2021 року  проведено інтегрований семінар-практикум вчителів математики, фізики, інформатики закладів загальної середньої освіти  Бузької сільської ради у форматі Zoom-конференції  на тему «Використання інтернет-сайтів  та порталів для здійснення дистанційного та змішаного навчання при вивченні математики, фізики та інформатики».

Учасники вебінару працювали під  девізом «Поступальним кроком тільки вперед!».

З привітально-мотиваційним словом звернулася до учасників вебінару модератор Лопатинська Любов Василівна, фахівець з методичної роботи відділу освіти Бузької сільської ради, презентуючи нормативно-правову базу та основну термінологію Положення про дистанційне навчання, побажала всім учасникам плідної  приємної і результативної роботи.

В практичній частині вебінару Топилін Владислав Валерійович, вчитель інформатики Бузького ЗЗСО І-ІІІ ступенів,  познайомив  із сайтами та порталами, які варто використовувати в освітньому процесі педагогами ікорисними  ресурсами, необхідними для використання  при вивченні алгоритмів на уроках інформатики.

Руденко Аліна Олегівна, вчитель математики  Таборівського ЗЗСО            І-ІІІ ступенів,  поділилася майстер-класом по  використанню платформи «Клас-тайм» на уроках математики, порадила сайти та платформи, які стануть у пригоді педагогам при підготовці та проведенні заходів, присвячених Року математики в Україні.

 Презентувала  матеріали з використання інтернет-платформи Google Meet» на уроках  фізики під час  вивчення нового матеріалу при дистанційному навчанні Осташевська Ольга Павлівна, вчитель  фізики І кваліфікаційної категорії Таборівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

Учасники вебінару здійснювали навчально-практичні завдання, формуючи свою культуру відео спілкування та педагогічну інформаційно-комунікаційну, цифрову компетентність.

На завершення учасники висловили свої почуття та враження про здійснення їх сподівань, які на початку вебінару висловили  на дереві очікувань, та побажали  успішного здійснення педагогічних завдань у  реалізації освітнього процесу з дистанційним та змішаним  навчанням.

 « повернутися до списку новин