Засідання Школи управлінської майстерності заступників директорів з навчально-виховної роботи освітніх закладів Вознесенського району

Дата: 17.09.2020 09:47

16 вересня 2020року у центральній районній бібліотеці імені Т.Г.Шевченка завідувачкою  районним методичним кабінетом Ку «Вознесенський районний центр по обслуговуванню закладів освіти» Лопатинською Л.В.   було проведено засідання Школи управлінської майстерності  заступників директорів  з навчально-виховної  роботи освітніх закладів  Вознесенського району на тему «Інноваційні зміни в методичній роботі з педагогічними кадрами».

Розглядалися питання модернізації науково-методичного супроводу освітнього процесу, в якому важливу роль відведено  створенню  Центрів професійного розвитку педагогічних працівників, що  покликані  надавати консультативну допомогу в плануванні та визначенні траєкторії професійного розвитку педагогічних працівників, проведенні супервізій впровадженні компетентнісного, особистісно орієнтованого, діяльнісного та інклюзивного підходів у навчанні, застосуванні нових освітніх технологій, організації освітнього процесу за різними формами, зокрема з використанням технологій дистанційного навчання.

На засіданні, що проходило у формі воркшопу, Климова С.А., керівник  РМО вчителів математики, інформатики,  вчитель інформатики Щербанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. М.М.Рябошапки, провела тренувальні вправи в інтернет-сервісах  по організації дистанційного навчання. Учасники  використовували сервіс Zoom  для створення відео конференції, Google Classroom для організації навчання, створили групу для  дистанційної роботи по підвищенню кваліфікації заступників директорів  з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти Вознесенського району.

Заняття сприяло організації  професійного розвитку  даної категорії педпрацівників, трансформації    їх професіоналізму, зумовленого набуттям нового рівня знань і умінь в умовах інформаційно-цифровізованого  світу, створенню розвивального професійного середовища, яке забезпечує освіту педагогів, спрямовану на професійне зростання, поліпшення якості надання освітніх послуг, розвиток  цифрової культури педагогів.