Лідер року – 2020

Дата: 25.11.2019 09:48

Учні 9 класу Бузької ЗОШ І-ІІІ ст. Валюшко Ростислав та Журавльова Юлія разом з педагогом-організатором Блажко Юлією Сергіївною стали учасниками обласної щорічної конференції лідерів та кураторів органів учнівського самоврядування закладів загальної середньої освіти.

Делегатів конференції привітала Наталія Сокульська, заступник директора департаменту освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації.

Учасники конференції заслухали звіт про діяльність Миколаївської обласної організації лідерів учнівського самоврядування, ознайомилися з проектом Положення обласного конкурсу на кращого лідера учнівського самоврядування «Лідер року – 2020» та з досвідами роботи органів учнівського самоврядування закладів загальної середньої освіти області.

Для делегатів конференції була організована екскурсія містом.