День писемності

Дата: 25.11.2019 10:08

9 листопада 2019 року у День писемності  відбувся ІІ (районний) етап  Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. В ньому взяли участь 56 учнів 5-11 класів закладів загальної середньої освіти Вознесенського району та обєднаних територіальних громад.

Серед  учасників конкурсу закладів загальної середньої освіти Вознесенської районної ради  переможцями  стали:

І місце

• Ганай Аміна, учениця 10 класу Щербанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім.М.М.Рябошапки  (учитель Мукомел Т.Г.)

ІІ місце

• Краснікова Анастасія, учениця 6 класу Таборівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (учитель  Собко Ю.В.)

ІІІ місце

-  Цабан Дарина, учениця 5 кл. Щербанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім.М.М.Рябошапки, (вчитель Мукомел Т.Г.)

- Тимощук Тетяна, учениця 7 класу Таборівської ЗОШ І-ІІІступенів (вчитель Соловйова О.М.)

- Калюжна Ольга, учениця 8 класу Таборівської ЗОШ І-ІІІступенів (учитель Собко Ю.В).

Вітаємо переможців та їхніх наставників!

Бажаємо успішних випробувань  на ІІІ(обласному) етапі Конкурсу!