A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Відділ освіти Бузької сільської ради

Семінар з формування логіко-математичної компетентності засобами інноваційних технологій

Дата: 25.11.2019 10:17
Кількість переглядів: 48

Відповідно до плану роботи відділу освіти Вознесенської райдержадміністрації   та районного методичного кабінету КУ «Вознесенський РЦОЗО» на базі Таборівського ДНЗ «Ромашка» відбувся районний семінар для завідувачів і вихователів закладів дошкільної освіти з проблеми «Формування логіко-математичної компетентності засобами інноваційних технологій».

З метою підвищення рівня поінформованості учасників семінару щодо формування логіко–математичної компетентності дошкільників відповідно до Базового компонента дошкільної освіти та освітньої програми «Дитина» проведено тренінг «Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі». Педагоги демонстрували свої професійні знання та вміння під час виконання різних вправ та завдань. Семінар був насичений цікавими активними формами роботи:

  • Розминка «Хто знає той відповідає».
  • Вправи і завдання: «Інформаційні кола», «Заморочки із бочки», «Формування понятійного апарату».

Учасникам семінару була представлена презентація «Логічні блоки З.Дьєнеша».

Педагогічні працівники закладів дошкільної освіти та Таборівської ЗОШ І-ІІІст.  відвідали інтегровані заняття з логіко-математичного розвитку за методикою З.Дьєнеша в молодшій групі «Подорож до казкового будиночку» ( вихователь Турта І.В.) та заняття в старшій групі «По островах Королеви математики» (вихователь Вахна О.В) Вихователі продемонстрували особливості використання методики «Логічних блоків Дьєнеша» в роботі з дітьми.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень