Відділ освіти Бузької сільської ради

Відзначення Дня Збройних Сил України в закладах освіти Вознесенського району

З нагоди відзначення Дня Збройних Сил України в закладах загальної середньої освіти Вознесенського району серед учнівської молоді проведені заходи, спрямовані на виховання глибоких патріотичних почуттів, формування активної громадянської позиції щодо єдиної цілісної держави та захисту її кордонів.

У всіх закладах освіти відбулися урочисті  лінійки, виховні заходи, музейні уроки,  уроки мужності та різноманітні змагання і конкурси.  У Бузькій ЗОШ І-Шст.  проведено шаховий турнір,  в якому взяли участь учні середніх та старших класів та змагання  «Нумо, хлопці!».  Між учнями Вознесенської ЗОШ І-Шст. були організовані  спортивні змагання «Ігри патріотів», на яких вони продемонстрували свої морально-вольові якості: силу волі, наполегливість, рішучість, упевненість, взаємопідтримку. В Щербанівській ЗОШ І-Шст. серед старшокласників проведено військово-історичний брейн-ринг "Вперед, захисники!", питання якого включали в себе знання з історії Збройних Сил, українського козацтва, зброї та сучасного військового забезпечення.

Учні  закладів освіти району  вшанували пам'ять  захисників України,   які  зробили неоціненний вклад, захищаючи незалежність та суверенність Української держави.« повернутися до списку новин