Перше місце в обласному конкурсі «Лідер року - 2020» посіла учениця Вознесенської ЗОШ І-ІІІст. Вертейко Анастасія

Дата: 10.06.2020 12:35

В Миколаївському обласному будинку художньої творчості конкурс на кращого лідера учнівського самоврядування «Лідер року -  2020» проходив онлайн.

Вознесенщину представляла  Вертейко Анастасія, лідер учнівського самоврядування  Вознесенської ЗОШ І-ІІІст. Вознесенської районної ради.

В І та ІІ турах ІІ етапу обласного Конкурсу Анастасія набрала найбільшу кількість балів серед 33 лідерів області  та виборола І місце. На розляд журі було представлено проект «Я + цікава справа» та соціальний ролик «Відповідальне батьківство».

Вітаємо з перемогою Анастасію Вертейко та її куратора Албул Любов Володимирівну!  Пишаємося та бажаємо  успіхів у подальшій громадській діяльності, нових звершень і подальших перемог!