Поетична пристань

Дата: 04.02.2020 14:00

Нещодавно в приміщенні районного Дитячо-юнацького центру відбувся районний етап обласного конкурсу читців-декламаторів «Поетична пристань». В конкурсі взяли участь 6 учнів (вихованців) з 2 закладів загальної середньої та позашкільної освіти (Щербанівської, Бузької ЗОШ І-Шст., гуртка «Театральне мистецтво» РДЮЦ  на базі Вознесенської школи). На розгляд журі юні аматори представили відомі твори українських авторів національно-патріотичного спрямування.

Журі конкурсу відмітили та визнали переможцями читців-декламаторів Швець Крістіну та Ткаченко Сніжану з гуртка «Театральне мистецтво» РДЮЦ на базі Вознесенської ЗОШ І-Шст. слід відмітити високий рівень володіння основами художнього читання, розкриттю головної думки і художніх образів твору, вміння володіти увагою глядачів з використанням музичного супроводу та грі під власний акомпонемент Карп Аліни, учениці 11 класу Щербанівської ЗОШ І-Шст. та Журавльової Юлії, учениці 8 класу Бузької ЗОШ І-Шст.

Переможці районного етапу будуть брати участь в обласному конкурсі читців-декламаторів «Поетична пристань» 22 лютого 2020 року.

Бажаємо перемоги нашим юним декламаторам!