Свято зустрічі випускників у Щербанівській ЗОШ

Дата: 04.02.2020 14:04

31 січня 2020 року. Радісно і гамірно, линуть дружні привітання у Щербанівській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. ім. М.М.Рябошапки.  До рідної школи завітали випускники 1964-2019 років. Почесними гостями на святі були Ольга Андріївна Шоломон – колишній учитель фізики, почала працювати у школі з 1954 року,  Людмила Дмитрівна  Димчишина  - вчитель початкових класів з 1967 року.

Сотні талановитих випускників вийшли зі стін школи, які понесли у світ доброту,  духовне багатство.  Особливо приємно було почути спогади учнів, які закінчили школу 50 років тому. За започаткованою традицією їх було прийнято у почесні учні школи з врученням памятного знаку.

Директор школи Треножкіна Галина Олексіївна тепло привітала присутніх, побажала щасливого життя і щоб людська шана була подякою за працю, чуйність, уміння творити добро.

Організаторами свята були випускники 2020 року разом з класним керівником 11 класу Климовою Світланою Анатоліївною, які підготували чудову концертну програму.

Память, традиції, наступність поколінь – це головне у вихованні підростаючого покоління.