Лідер року - 2020

Дата: 22.01.2020 15:54

17 січня поточного року відбувся районний етап обласного конкурсу на кращого лідера учнівського самоврядування, в якому взяли участь лідери закладів загальної середньої освіти  – Бузької ЗОШ І-ІІІ, Вознесенської ЗОШ І-ІІІ, Таборівської ЗОШ І-ІІІ та Щербанівської ЗОШ І-ІІІ ім.М.М.Рябошапки. На конкурс були представлені проекти «Я + цікава справа», які презентували роботу лідерів учнівського самоврядування за час перебування його на посаді президента школи.

І місце посіла лідер учнівського самоврядування Вознесенської ЗОШ І-ІІІст. Вертейко Анастасія з проєктом «Школа-сад».

ІІ місце дісталося президенту Щербанівської ЗОШ І-Шст. Ганай Аміні з її проєктом «Хвиля доброти».

ІІІ місце поділили між собою лідери учнівського самоврядування Журавльова Юлія  Бузької ЗОШ І-Шст. та Стогул Катерина Таборівської ЗОШ І-Шст.

Після проведення районного конкурсу «Лідер року» було проведено засідання школи лідерів з визначення діагностики лідерських здібностей, кодексу поведінки лідера та памятки «Риси лідера».