Відзначення дня Чорнобильської трагедії в закладах освіти Бузької сільської ради

Дата: 29.04.2021 16:45

26 квітня 2021 року виповнюється 35 років з дня однієї з найстрашніших катастроф в історії людства — аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Минуть ще роки й десятиліття, але цей трагічний день усе одно хвилюватиме людей. Чорнобильське лихоліття залишиться навіки в пам’яті тих, хто пройшов горнило Чорнобиля. Наш земний уклін, наша довічна вдячність усім, хто взяв участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, відроджував і продовжує відроджувати до нового життя обпалену радіацією землю. Священна пам’ять про всенародний подвиг ніколи не зітреться зі сторінок історії, не згасне у віках.

З метою донесення до свідомості учнів масштабів чорнобильської катастрофи, прищеплення любові до рідного краю, виховання почуття співчутливості, критичного ставлення до історичних подій в закладах освіти Бузької сільської ради дистанційно пройшли наступні заходи: онлайн - години спілкування та виховні години «Чорнобиль – подорож у минуле», «Чорнобиль: горе та біль», «Чорнобиль – скорбота пам’яті людська», «Чорнобиль – це подвиг, пам’ять і наш нестерпний біль»; переглянуто відео марафон «На Чорнобиль журавлі летіли», презентацію «16 маловідомих фактів про Чорнобиль», відеоролик «Чорнобиль, як це було?» та відео сюжет «Радіація»; проведено флешмоб до Дня пам’яті Чорнобильської трагедії; 23 учнів ЗЗСО та  5 вихованців Дитячо-юнацького центру долучилися до участі у всеукраїнському конкурсі малюнків «Чорнобиль. Природа. Відродження»; здійснено віртуальний 3-D тур Національним Музеєм Чорнобиля в м. Києві; вчителі-предметники перед початком уроків провели інформаційні хвилинки «Біль Чорнобиля з роками не зникає»; в Вознесенському  ЗЗСО пройшла онлайн - конференція «Дзвони Чорнобиля».