Іструктивно-методична нарада для вихователів ЗДО Бузької сільської ради

Дата: 30.09.2021 16:39

28 вересня проведено інструктивно-методичну нараду для вихователів закладів дошкільної освіти, на якій було розглянуто питання щодо організації якісного освітнього процесу. У ході наради  було ознайомлено педагогів  з особливостями організації освітнього процесу в закладах дошкільної освіти у 2021/2022 н.р. та презентовано досвід впровадження інноваційних технологій вихователями ЗДО:

• -    Організація фізкультурно-оздоровчої роботи за методикою М.Єфименка.     (Кольчак В.М., вихователь Вознесенського ЗДО «Джерельце»).
  • -    Калейдоскоп інформаційно-ігрової  творчості дітей.  (Карпюк Т.А.,  вихователь Вознесенського ЗДО «Джерельце»). #калинонька
  • -    Всебічний розвиток дітей шляхом використання ЛЕГО – конструктора.           (Вахна О.В., вихователь Таборівського ЗДО «Ромашка»).
  • -    Ігрова квест технологія в роботі з дошкільниками. (Кульчинська Л.О., вихователь Бузького ЗДО «Калинонька»).
  • -    Коректурні таблиці як стимул пізнавальної активності. (Чайка Т.В., вихователь Бузького ЗДО «Калинонька»).

Участь у нараді дала можливість обговорити актуальні питання, збагатитися порадами, творчими знахідками та цікавими ідеями, які допоможуть організувати роботу щодо забезпечення  якісної  та доступної дошкільної освіти.