Участь у Всеукраїнському конкурсі «Новорічна композиція»

Дата: 22.12.2021 16:18

Щорічний Всеукраїнський конкурс з новорічно-різдвяної флористики «Новорічна композиція» дуже захоплює дітей нашої громади у виготовленні різноманітних флористичних композицій з використанням допоміжних матеріалів, іграшок, прикрас та новорічної фурнітури.

До Дитячо-юнацького центру надійшли роботи учнів закладів загальної середньої освіти та вихованців гуртків ДЮЦ.

Найбільшу кількість робіт надали на конкурс учні початкової школи Таборівського ЗЗСО – 20 робіт.

Жодна  дитяча робота не залишилася поза увагою організаторів виставки.

Більш естетично оздобленими та сюжетними виявилися роботи гуртків ДЮЦ «Народна творчість» та «Природа і творчість» (кер. Слінкіна К. О., Попова Т. М., Гаращенко С. П.), які направлені до участі в обласному конкурсі.

Всім учням, вчителям та батькам дякуємо, що долучилися до невичерпного джерела краси і творчості.

Вітаємо всіх з Новим роком та Різдвом Христовим!