Міжнародний День рідної мови в закладах громади

Дата: 22.02.2022 15:26

21 лютого Україна і  світ відзначають Міжнародний день рідної мови. Це стало традицією і в закладах освіти Бузької сільської ради. До відзначення Міжнародного Дня рідної мови долучилася вся шкільна родина закладів освіти громади. Для учнів      1 – 11  класів проведено низку цікавих та пізнавальних заходів. Діти із задоволенням брали участь у словникових вікторинах, мовних іграх, конкурсах і квестах, а вірші та пісні про мову звучали в їхньому виконанні проникливо й душевно.

Мова народу – найкращий цвіт, що ніколи не в’яне, а вічно живе, розвивається. Тож бережімо рідну мову, шануймо і розвиваймо, дбаймо про її чистоту і красу, розкриваймо для себе її велич й могутню силу. Збережемо її в усій чудовій красі для себе й наступних поколінь!