A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Бузької сільської ради

Всесвітній день охорони праці 2022

Дата: 29.04.2022 08:50
Кількість переглядів: 5

  Щороку Міжнародна організація праці визначає тему (девіз) Всесвітнього дня охорони праці. Як і в усьому світі, в Україні з урахуванням цієї теми розробляють План заходів із відзначення Дня охорони праці.

  Новий девіз  Всесвітній день безпеки та здоров’я на роботі — 2022: «Формуємо разом позитивну культуру безпеки та здоров’я» (World Day for Safety and Health at Work 2022 — Act together to build a positive safety and health culture).

  На робочому місці сильна культура охорони праці — це культура, в якій право на безпечні та здорові умови праці цінуються та заохочуються як керівництвом, так і працівниками. Позитивна культура охорони праці будується на залученості, яка проявляється в постійній участі всіх сторін у підвищенні безпеки та гігієни праці. На робочому місці з сильною культурою охорони праці працівники почуваються комфортно, повідомляють про можливі ризики або небезпеки в галузі охорони праці на робочому місці, а керівництво активно співпрацює з працівниками для пошуку відповідних, ефективних та стабільних рішень. Це вимагає відкритого спілкування та діалогу, побудованого на довірі та взаємній повазі.

  Як наголосили у МОП, оскільки ми продовжуємо жити в умовах глобальної кризи в галузі охорони здоров’я і наражатися на постійні ризики у сфері охорони праці потрібно продовжувати рухатися до створення сильної культури безпеки та здоров’я на всіх рівнях.

  Актуально сьогодні звернути увагу на широку роз’яснювальну роботу на робочих місцях щодо безпечної поведінки в надзвичайних ситуаціях під час воєнного стану: у разі виявлення вибухонебезпечних та підозрілих предметів, при загрозі бойових дій, якщо стався вибух на робочому місці, при повітряній небезпеці та ін.


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень