A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Бузької сільської ради

Організація освітнього процесу в умовах воєнного стану

Дата: 17.03.2022 14:44
Кількість переглядів: 3

  Міністерством освіти і науки України розроблено порядок здійснення освітнього процесу в умовах воєнного стану. Усі охочі можуть використовувати платформу «Всеукраїнська школа онлайн» (https://lms.e-school.net.ua/guide), що містить відеоуроки, конспекти, тестові завдання, а також Кабінет вчителя (https://cutt.ly/ASi3DlH), який допомагає залишатися на зв'язку з учнями. Важливо, що платформа ВШО є доступною за межами України і її використовують у понад 120 країнах світу. Тому діти України, які мають доступ до інтернету незалежно від місця перебування, можуть користуватися нею і продовжувати навчання відповідно до українських освітніх програм. Для зручності розроблено мобільний застосунок, а Youtube-канал МОН містить інформацію, що може стати у пригоді (https://cutt.ly/ZSi35JW).

  Для організації освітнього процесу команда МОН спільно з компанією Google Україна створила Всеукраїнський онлайн-розклад для учнів 1-11 класів (https://cutt.ly/QSi8h1F).

  Також стартував освітній проєкт «Навчання без меж» – спільний проєкт Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури та інформаційної політики, українських телеканалів ПЛЮСПЛЮС, «Піксель» та «Суспільне», а також платформ онлайн-телебачення MEGOGO, Київстар ТБ, 1+1 video та sweet. tv.

  Проєкт передбачає трансляцію відеоуроків для школярів 5-11 класів, які залишаються у регіонах, де є проблема недостатньо якісного зв'язку та доступу до інтернету.

  Для дошкільнят розпочав роботу дитячий онлайн-садок НУМО.

  Дорогі учні! Ми віримо у перемогу, все буде добре. Зараз всі ми – вчителі та учні на уроці війни. Не в класі на уроці історії слухаємо про героїчні битви, а є учасниками реальних битв: воюємо, допомагаємо фізично або матеріально, молимося, підтримуємо ближніх або потребуючих... Всі ми вносимо свою частку в перемогу України над ворогом!


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень