A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Бузької сільської ради

ПРО РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ НА ПЕРІОД ДІЇ ВОЄННОГО СТАНУ В УКРАЇНІ

Дата: 04.04.2022 14:00
Кількість переглядів: 3

  Наперекір жорстоким воєнним наступам рф заклади дошкільної освіти продовжують свою роботу. На жаль, задля безпеки учасників освітнього процесу частина дитячих садочків не працює. Але більшість закладів все ж таки або розпочали надавати освітні послуги у звичному режимі, або використовують дистанційну форму роботи з дітьми та батьками. Саме тому нам важливо підтримувати всіх учасників освітнього процесу: педагогів, дітей та їхніх батьків.

  Команда МОН спільно з експертами розробила рекомендації (https://mon.gov.ua/ua/npa/pro-rekomendaciyi-dlya-pracivnikiv-zakladiv-doshkilnoyi-osviti-na-period-diyi-voyennogo-stanu-v-ukrayini) для працівників закладів дошкільної освіти на період дії воєнного стану в Україні.

  Документ містить інформацію про організацію освітнього процесу в закладах дошкільної освіти та Інститутів післядипломної педагогічної освіти, план та алгоритм дій в умовах воєнного стану для засновників, керівників і педагогічних працівників цих закладів, а також корисні посилання, які допоможуть організувати діяльність з дітьми раннього та дошкільного віку як в домашніх умовах, так і під час використання дистанційних та змішаних форм освітнього процесу.

 Тримаймося!

 Ми – сильні!

 Ми – Україна!


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень