«Ніщо не вічне – вічні Матері»

Дата: 08.05.2022 08:23

День матері – одне з найбільш зворушливих свят, тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ своєї мами, яка все зрозуміє, пробачить, пожаліє і буде сильно любити, незважаючи ні на що.

Цього року День Матері збігся у  часі з Днем пам'яті та примирення... Це коли ми думали, що ніколи знову, але прямо зараз гудуть сирени.. Це коли людство згадувало Другу світову як страшне минуле, яке, на жаль, стало нашим сьогоденням. Це коли кожна МАМА України є героєм, яка захищає своїх дітей, і готова стати під кулі, тільки  б найцінніший скарб мав мирне майбутнє у вільній країні.

З нагоди  свята  в закладах освіти Бузької громади проведено онлайн-заходи з відзначення Дня матері.  Діти  в цей день дякували матерям за виховання, любов, турботу і ласку та  радували своїх найрідніших  увагою та подарунками.