Події

ПРОВЕДЕНО НАРАДУ З КЕРІВНИКАМИ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ БУЗЬКОЇ ГРОМАДИ

На виконання плану роботи відділу освіти Бузької сільської  ради 29 березня 2024 року було проведено чергову нараду з керівниками закладів загальної середньої освіти та дошкільної освіти під головуванням начальника відділу освіти Світлани Русаловської.

08:54 29.03.2024

Обережно, сказ!

В Україні час від часу трапляються випадки сказу тварин. В 2023 році у Вознесенському районі було зареєстровано 30 постраждалих від укусів тварин хворих на сказ. З початку цього року вже виявлено декілька хворих тварини на території району.

13:13 26.03.2024

Для фахівців закладів освіти Бузької сільської ради відбувся тренінг з пожежної безпеки та необхідних дій в умовах надзвичайних ситуацій

20 березня для фахівців закладів освіти Бузької сільської ради відбувся тренінг з пожежної безпеки та необхідних дій в умовах надзвичайних ситуацій, роль і значення якого особливо зростає в умовах російської агресії. Обстріли, уламки збитих ракет та шахедів, прямі влучання – усе це збільшує ризик виникнення пожеж, а забезпечення пожежної безпеки  є одним з основних завдань у закладах освіти.

09:22 22.03.2024

"Шкільні ігри" з волейболу

06 березня 2024 року на базі Бузького ліцею Бузької сільської ради відбувся зональний етап Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів та учениць "Шкільні ігри" у 2023-2024 навчальному році з волейболу.

12:32 12.03.2024

Вчимося всі разом

Відділом освіти Бузької сільської ради  з метою ознайомлення з важливими електронними освітніми ресурсами, пов’язаними зі штучним інтелектом як важливим помічником у роботі вчителя, опанування роботою у ресурсі КАНВА, підвищення професійної компетентності та  медіаграмотності педагогів громади 5 березня 2024 року проведено експериментальний вебінар-практикум.

15:28 06.03.2024

У Бузькій громаді відбулися змагання з волейболу в ІІ етапі всеукраїнських шкільних ліг «Пліч-о-пліч»

23 лютого в спортивній залі Бузького ліцею проведено змагання з волейболу серед юнаків та дівчат у рамках ІІ (територіального) етапу змагань «Пліч-о-пліч: Всеукраїнські шкільні ліги» між закладами загальної середньої освіти Бузької громади.

15:42 26.02.2024

ВІТАЄМО переможницю І (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «УЧИТЕЛЬ РОКУ-2024» ОЛЬГУ ПЕТРІВНУ ЧАЙКІНУ

23 лютого 2024 року відбулося урочисте закриття першого туру всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2024". Щиро вітаємо нашу колегу Ольгу Чайкіну, учителя образотворчого мистецтва Таборівського ліцею Бузької сільської ради з переможним ІІІ місцем та бажаємо подальших творчих успіхів! Нехай результати вашої невтомної педагогічної праці стануть новим кроком на шляху до реформування нової української системи освіти!

15:11 23.02.2024

10 років незламності

Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину.

14:59 21.02.2024