Тиждень протидії булінгу в закладах освіти Бузької сільської ради

З 27 вересня по 1 жовтня в закладах загальної середньої освіти Бузької сільської ради пройшов Всеукраїнський тиждень протидії булінгу «Стоп булінг». Протягом тижня відбулися просвітницькі заходи, спрямовані на інформування учасників освітнього процесу про шкільний булінг та запровадження адміністративної відповідальності за вчинення булінгу (цькування).

08:26 07.10.2021

„Ми - проти насильства”

Щороку в Україні  проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Міжнародна правозахисна акція «16 днів проти насилля» була започаткована у 1991 році, датою початку було обрано 25 листопада — Міжнародний день боротьби з насиллям у ставленні до жінок, а датою  завершення — 10 грудня — Міжнародний день захисту прав людини.

10:40 02.10.2021

Іструктивно-методична нарада для вихователів ЗДО Бузької сільської ради

28 вересня проведено інструктивно-методичну нараду для вихователів закладів дошкільної освіти, на якій було розглянуто питання щодо організації якісного освітнього процесу. У ході наради  було ознайомлено педагогів  з особливостями організації освітнього процесу в закладах дошкільної освіти у 2021/2022 н.р. та презентовано досвід впровадження інноваційних технологій вихователями ЗДО:

16:39 30.09.2021

Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства»

Щорічно з 25 листопада до 10 грудня проводиться Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства» з метою привернення уваги до проблем подолання насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

09:51 30.09.2021

Вітаємо з перемогою!

16-19 вересня 2021 року на базі 169-го Навчального центру імені князя Ярослава Мудрого в смт Десна Чернігівської обл. за підтримки Міністерства молоді та спорту проходила 5-та Всеукраїнська військово-патріотична гра “ВОЯЦЬКИЙ ДУХ”.

15:34 22.09.2021

Ми – за чисте довкілля!

В рамках  міжнародної акції   «World Cleanup Day»  17 вересня 2021 року учні Закладу ЗСО ІІ-ІІІ ступенів Бузької с/р  долучились до генерального прибирання шкільної клумби  та прилеглої території.  Після уроків всі з великим задоволенням взялися до роботи: загрібали  листя, поливали квіти, виносили сміття.

16:15 20.09.2021

Проведено семінар – практикум для заступників директорів з виховної роботи та шкільних бібліотекарів закладів загальної середньої освіти Бузької сільської ради

17 вересня 2021року у  відділі  освіти Бузької сільської ради проведено  семінар-практикум для заступників  директорів  з виховної роботи та  шкільних бібліотекарів закладів загальної середньої освіти  Бузької сільської ради, на якому йшлося про організацію та проведення виховних заходів, спрямованих на формування у здобувачів освіти ціннісних життєвих навичок.

16:12 20.09.2021

Проведено методичну нараду

15 вересня 2021року фахівцем з методичної роботи відділу освіти Бузької сільської ради  Лопатинською Л.В. проведено з педагогічним колективом  Вознесенського ЗЗСО І-ІІІ ступенів інструктивно-методичну нараду, на якій розглядалися  актуальні питання організації освітнього процесу у 2021-2022 навчальному році.

16:45 17.09.2021

В Україні триває масштабна кампанія "Місяць цифрової грамотності"

З  1 листопада 2021 року, в Україні розпочалась масштабна кампанія "Місяць цифрової грамотності", яка триватиме до 30 листопада. Ця ініціатива реалізується проєктом Міністерство цифрової трансформації України "Дія.Цифрова освіта" – національною платформою з цифрової грамотності – Цифрограмами та розгалуженою мережею офлайн-хабів цифрової грамотності в понад 6000 точок.

15:41 15.09.2021