В єдності – наша сила!

Сьогодні, 16 лютого, Заклад ЗСО  ІІ-ІІІ ст. з різними формами навчання  Бузької с/р долучився до відзначення Дня єднання, метою якого є консолідація суспільства та підтримка України перед лицем загрози в нелегкий для країни час.

17:09 16.02.2022

День єднання в закладах освіти Бузької громади

16 лютого заклади освіти Бузької громади відзначили нове державне свято - День єднання, яке встановлено «з метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно – пропагандистського, морально- психологічного тиску на суспільну свідомість…», згідно з Указом Президента України «Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства» від 14 лютого 2022 року №53/2022.

16:42 16.02.2022

Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» - 2022

Учасники освітнього процесу закладів освіти Бузької сільської ради прийняли участь у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей – 2022», який організувала Державна служба України з питань праці    та редакція журналу «Охорона праці».

08:20 15.02.2022

Проведено навчально-практичний семінар вчителів математики, інформатики та фізики закладів освіти Бузької громади

Удосконалювати свої фахові компетентності, педагогічну майстерність, ознайомитися  з інноваційною технологією скрайбінг, його різновидами, способами використання на різних етапах уроків, формувати вміння створювати скрайбінгові  навчальні продукти, практично опановувати новими компетентностями інноваційних, інформаційно-комунікаційних,  цифрових  технологій з використанням їх для активізації творчо-пізнавальної діяльності  учнів на уроках, формувати культуру педагогічної співпраці зібралися вчителі фізики, інформатики та математики із закладів загальної середньої освіти Бузької сільської ради у Вознесенському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів 1 лютого 2022року.

16:09 04.02.2022

27 січня – День пам'яті жертв Голокосту

27  січня вшановуючи пам’ять загиблих жертв Голокосту в Україні, в закладах освіти Бузької сільської ради  проведено тематичні заходи під назвою «Свіча Голокосту не згасне».

14:21 28.01.2022

Проведено ІІ (зональний) етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

22 січня  2022 року на базі Бузького ЗЗСО І-ІІІ ступенів відбувся ІІ ( зональний) етап ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра  Яцика. Учасники конкурсу, здобувачі освіти  закладів загальної середньої освіти Бузької сільської ради в районному етапі  отримали такі результати:

10:02 26.01.2022

Відзначення Дня Соборності в закладах освіти Бузької сільської ради

21 січня 2022 року з нагоди Дня Соборності України та з метою виховання почуття патріотизму і гордості за героїчне минуле і сьогодення Українського народу в закладах освіти Бузької сільської ради  були проведені тематичні заходи.

16:03 24.01.2022

Проведено ІІ етап ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської творчості імені Тараса Шевченка

В суботу, 15 січня 2022року, пройшов ІІ(районний) етап ХІІ Міжнародного  мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської творчості імені Тараса Шевченка. В ньому взяли участь 47 учнів закладів загальної середньої освіти Бузької, Дорошівської, Прибужанівської сільської та  Олександрівської селищної рад. Серед них 14 учасників Бузького, Вознесенського, Таборівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Бузької сільської ради.

16:21 19.01.2022

Проведено інструктивно-методичну онлайн- нараду

У закладах освіти нині гаряча пора для вчителів-предметників. Вони знайомляться з електронними версіями оригінал-макетів підручників з  історії України, всесвітньої історії, правознавства та інформатики для 9 класів. Це здійснюється для того, щоб на 2022/2023 навчальний рік до кожного ЗЗСО громади надійшли друковані примірники саме тих підручників для 9 класу, які будуть обрані закладами  освіти.

14:35 13.01.2022