10 років незламності

Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину.

14:59 21.02.2024

«ОХОРОНА ПРАЦІ ОЧИМА ДІТЕЙ» - 2024

Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «ОХОРОНА ПРАЦІ ОЧИМА ДІТЕЙ» - це соціальний проєкт, спрямований на профілактику виробничого травматизму через залучення до творчості дітей та їх батьків, формування високої культури безпеки праці у суспільстві.

08:51 20.02.2024

Проведено вебінар «Інноваційні технології в початковій школі в умовах НУШ. Штучний інтелект в освіті»

З метою підвищення кваліфікаційного рівня та обміном досвіду роботи вчителів громади відділом освіти Бузької сільської ради 9 лютого 2024 року проведено вебінар з вчителями початкових класів на тему : «Інноваційні технології в початковій школі в умовах НУШ. Штучний інтелект в освіті».

14:59 09.02.2024

Школа управлінської майстерності керівників закладів дошкільної освіти Бузької сільської ради

6 лютого у відділі освіти Бузької сільської ради відбулася Школа управлінської майстерності керівників ЗДО щодо проведення моніторингу з напряму «Освітнє середовище в закладі дошкільної освіти».

15:50 06.02.2024

Майстер-клас вихователів закладів дошкільної освіти Бузької сільської ради

1 лютого 2024 року у відділі освіти Бузької сільської ради відбувся майстер-клас “А я роблю так…” вихователів ЗДО щодо впровадження інноваційних освітніх технологій в освітній процес.

12:34 05.02.2024

"Віримо у них і будемо підтримувати": як учні та вчителі Ліцею з різними формами навчання допомагають захисникам

З перших днів повномасштабної війни вчителі та учні Ліцею з різними формами навчання постійно допомагають військовим. Ось і сьогодні вони пошили майже 50 подушок для поранених воїнів, які передадуть у госпіталь. І надалі продовжуватимуть виготовлення подушок. Пошиті з простої тканини, практичні, зручної форми, передані з рідного краю подушечки підбадьорюють дух захисників і дарують домашній затишок.

12:31 05.02.2024

Наша єдність - наша зброя

22 січня ми згадуємо дві рівнозначні за вагою події української історії: проголошення незалежності Української Народної Республіки, яке сталося у 1918 році, та проголошення Акта Злуки українських земель, що відбулося 1919-го.

15:03 23.01.2024