День Святого Миколая у дитячому садочку "Ромашка"

Є свято особливе, на нього чекають усі - і дорослі і діти. Це День Святого Миколая. Ось і в садочок "Ромашка" прийшло свято. Напередодні цієї днини, 16 грудня, вихованці Таборівського ЗДО "Ромашка" запросили Святого Миколая  в дитячий садок. Під час музично-розважального заходу «Миколай, до нас в гості завітай» діти співали, розповідали вірші, танцювали. А потім зірочки освітили шлях  святому Миколаю до діток, щоб він їх порадував солодкими подарунками. Миколай приніс солодощі для дітвори, та побажав їм бути здоровими, добрими та терплячими, і чекати його на наступний рік.

14:25 18.12.2021

Святий Миколай завітав до діток в садочок «Джерельце»

День Святого Миколая найулюбленіше свято дітлахів. Вони з нетерпінням чекають пробудження, а подушечки чи черевички наповнюються подарунками. У цей день Миколай Чудотворець ближче до нас як ніколи! В цей день він почує і зрозуміє всі наші прохання і бажання…

14:15 18.12.2021

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» в закладах освіти Бузької сільської ради

Щороку в Україні, як і у всій Європі,  з 25 листопада по 10 грудня проходить  Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка  покликана в першу чергу привернути  увагу громадськості до актуальних для  суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків.

09:09 14.12.2021

Участь команди «УКРОП» в змаганнях з саперної підготовки

В суботу, 11 грудня, відбувся тур «Саперна підготовка» Відкритої першості МОЦНПВТК УМ з військово-прикладних видів змагань. Учасниками туру Першості стали команди : "Укроп" Бузької сільської ради, кер. Топилін В.М., Топилін І.М., "Степові соколи", "Захисники Вітчизни", "Джура", "Патріот", "Степові соколята", "Вільний сокіл", "3-3-3", "Патріоти","Компас".

09:05 14.12.2021

Розвиваємо комунікативність учнів початкової школи за допомогою сторітелінгу

Як розвивати  комунікативні навички учнів, а саме: як вчити учнів початкової школи створювати розповіді за допомогою стратегії Storitelling, ділилися вчителі початкових класів Таборівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів з учителями інших освітніх закладів Бузької сільської ради на вебінарі-практикумі, що відбувся  09 грудня 2021 року. З привітально-мотиваційним словом звернулася до учасників вебінару фахівець з методичної роботи відділу освіти Лопатинська Л.В. Вона познайомила з програмою вебінару.

09:26 11.12.2021

Учитель року - 2022

Стартував І відбірковий тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2022» у дистанційному форматі. В ньому бере участь вчитель біології Таборівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Зіздо Ліліана Валентинівна.

09:23 11.12.2021

Хай не згасає пам’ять про героїв

06 грудня в Україні відзначається День Збройних Сил України – державне свято, дата для якого обрана не випадково, адже саме 06 грудня 1991 року Верховна Рада України ухвалила закон «Про Збройні Сили України». Саме ж свято відзначається із 1993 року і є символом справжньої мужності, героїзму і відваги.

08:48 07.12.2021

З 22 по 28 листопада в закладах освіти Бузької сільської ради пройшов другий тиждень Місячника безпеки життєдіяльності

Сьогодні, як ніколи, підвищується роль освіти у підготовці школярів до самостійного життя у світі, де кількість надзвичайних ситуацій постійно зростає, а екологічна ситуація з кожним роком погіршується. Життєво  необхідно озброїти дітей знаннями, уміннями і розумінням важливості збереження власного життя і здоров’я. З цією метою в закладах освіти Бузької сільської ради пройшов другий тиждень Місячника безпеки життєдіяльності, в рамках якого організовано найрізноманітніші заходи.

15:18 30.11.2021