Місячник безпеки життєдіяльності в закладах освіти Бузької сільської ради

З метою підвищення рівня знань учасників освітнього процесу з питань безпеки життєдіяльності, попередження виникнення нещасних випадків та випадків травматизму як під час освітнього процесу, так і поза ним, з 15 листопада по 10 грудня в  закладах освіти Бузької сільської ради заплановано проведення Місячника безпеки життєдіяльності,  в рамках якого має відбутися:

12:58 15.10.2021

АБІТУРІЄНТИ З ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЙ. ВИБІР НА КОРИСТЬ УКРАЇНИ

Тисячі школярів з тимчасово окупованих територій прагнуть вступити в український ВНЗ. Навіть вивчення української мови для них недоступне. А шлях до вступного іспиту сповнений викликів. Та вони долають всі труднощі заради кращого майбутнього. Заради життя серед своїх. Дедалі більше молоді обирає навчатися тут. Це складний, але свідомий вибір. Вартий нашої підтримки. Перемагаючи у боротьбі за людей, ми наближаємо повернення наших територій.

09:21 14.10.2021

В закладах освіти Бузької громади проведено Урок доброти

4 жовтня – Всесвітній день захисту тварин. Відзначається в день пам’яті Святого Франциска Ассизького (засновника відомого чернечого ордену францисканців, помер 4 жовтня 1226), релігійного мислителя і філософа, який проповідував любов до всього живого на Землі.

08:33 07.10.2021

Тиждень протидії булінгу в закладах освіти Бузької сільської ради

З 27 вересня по 1 жовтня в закладах загальної середньої освіти Бузької сільської ради пройшов Всеукраїнський тиждень протидії булінгу «Стоп булінг». Протягом тижня відбулися просвітницькі заходи, спрямовані на інформування учасників освітнього процесу про шкільний булінг та запровадження адміністративної відповідальності за вчинення булінгу (цькування).

08:26 07.10.2021

„Ми - проти насильства”

Щороку в Україні  проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Міжнародна правозахисна акція «16 днів проти насилля» була започаткована у 1991 році, датою початку було обрано 25 листопада — Міжнародний день боротьби з насиллям у ставленні до жінок, а датою  завершення — 10 грудня — Міжнародний день захисту прав людини.

10:40 02.10.2021

Іструктивно-методична нарада для вихователів ЗДО Бузької сільської ради

28 вересня проведено інструктивно-методичну нараду для вихователів закладів дошкільної освіти, на якій було розглянуто питання щодо організації якісного освітнього процесу. У ході наради  було ознайомлено педагогів  з особливостями організації освітнього процесу в закладах дошкільної освіти у 2021/2022 н.р. та презентовано досвід впровадження інноваційних технологій вихователями ЗДО:

16:39 30.09.2021

Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства»

Щорічно з 25 листопада до 10 грудня проводиться Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства» з метою привернення уваги до проблем подолання насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

09:51 30.09.2021

Вітаємо з перемогою!

16-19 вересня 2021 року на базі 169-го Навчального центру імені князя Ярослава Мудрого в смт Десна Чернігівської обл. за підтримки Міністерства молоді та спорту проходила 5-та Всеукраїнська військово-патріотична гра “ВОЯЦЬКИЙ ДУХ”.

15:34 22.09.2021

Ми – за чисте довкілля!

В рамках  міжнародної акції   «World Cleanup Day»  17 вересня 2021 року учні Закладу ЗСО ІІ-ІІІ ступенів Бузької с/р  долучились до генерального прибирання шкільної клумби  та прилеглої території.  Після уроків всі з великим задоволенням взялися до роботи: загрібали  листя, поливали квіти, виносили сміття.

16:15 20.09.2021