УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ОНЛАЙН-КОНКУРСІ «ВІДУН»

Дата: 27.05.2020 14:21

Відповідно   до     Положення   про Всеукраїнську дитячо-юнацьку військово патріотичну  гру  «Сокіл» («Джура»)   23  травня  2020  року  учні  старшої   вікової   групи  (15-17 років) Бузької  ЗОШ І-ІІІ ст.,   вихованці козацького рою «Бузький Гард» – ройовий   Валюшко  Ростислав,   джури  Захаров    Іван,     Петрушенко   Дар'я   та   Журавльова  Юлія разом з вчителем  історії Топиліним  В.М.  та  Коберняком  В.П.,  керівником  гуртка «Джура»    Вознесенського районного Дитячо-юнацького центру,  взяли участь у Всеукраїнському онлайн-конкурсі «Відун», який був організований та проведений Українським державним центром національно-патріотичного виховання, краєзнавства  і туризму учнівської молоді на платформі Classtime.

Знаковим є те, що цей конкурс проводився в День Героїв України.

Питання  Конкурсу були підготовлені на матеріалах навчальних програм з історії України для закладів загальної середньої освіти.

З нетерпінням чекаємо результатів конкурсу!