РАЦІОНАЛЬНЕ ХАРЧУВАННЯ -ЗАПОРУКА ЗДОРОВ’Я Частина третя : «Санітарні вимоги до організації харчування»

Організація харчування у закладах освіти та закладах оздоровлення та відпочинку здійснюється з дотриманням норм харчування, вимог санітарного законодавства та законодавства про безпечність та окремі показники якості харчових продуктів. Приготування готових страв здійснюється з дотриманням процедур, заснованих на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (НАССР).

15:53 26.02.2024

РАЦІОНАЛЬНЕ ХАРЧУВАННЯ -ЗАПОРУКА ЗДОРОВ’Я Частина друга: «Як організувати раціональне харчування в закладах освіти»

Кожен заклад освіти має свої певні особливості: набір виробничих приміщень харчоблоку, технологічне обладнання, режим роботи закладу, кількість учнів, кадри тощо. Тому харчування слід організовувати, зважаючи на них

15:51 26.02.2024

РАЦІОНАЛЬНЕ ХАРЧУВАННЯ -ЗАПОРУКА ЗДОРОВ’Я Частина перша: «Поняття про раціональне харчування»

Їжа – це “пальне”, без якого організм не може функціонувати, вона дає нам енергію, котра забезпечує нормальну роботу організму, будування й оновлення всіх його структур. Треба усвідомлювати, що надлишок енергії так само небезпечний, як і її нестача.

15:50 26.02.2024

Увага! Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «ОХОРОНА ПРАЦІ ОЧИМА ДІТЕЙ» – 2024

У межах відзначення Всесвітнього дня охорони праці, який  щорічно святкується 28 квітня Державна служба України з питань праці спільно з ТОВ «Редакція журналу «Охорона праці» оголосили про проведення XIII Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей – 2024»

14:32 09.01.2024

ПРОФІЛАКТИКА ДИТЯЧОГО ТРАВМАТИЗМУ В ЗИМОВИЙ ПЕРІОД: ПОРАДИ БАТЬКАМ

Одне із найважливіших завдань батьків при вихованні дитини – забезпечити її здорове зростання. Дитячий травматизм – одна із найпоширеніших причин звернень до медиків, каліцтва дитини, що може залишитися на все життя, а той летальних випадків – і все це через необачність дорослих, несвоєчасне нагадування дітям елементарних правил безпеки.

10:58 09.01.2024

Відповіді на найпоширеніші питання про вакцинацію доступні на Національному порталі з імунізації, - МОЗ

У квітні 2023 року розпочав роботу  Національний портал з імунізації, створений ГС “Коаліція за вакцинацію” в рамках проєкту USAID “Розбудова стійкої системи громадського здоров’я“, який реалізується на підтримку Міністерства охорони здоров’я України та Центру громадського здоров’я МОЗ України.

14:38 02.11.2023

У рамках ІІ Десятиліття дій із забезпечення безпеки дорожнього руху, проголошеного Генеральною Асамблеєю ООН, світове товариство реалізує низку заходів, спрямованих на скорочення кількості смертей та травм у результаті дорожньо-транспортних пригод на 50 відсотків до 2030 року. Під час Тижня планується проведення різноманітних заходів серед яких: круглий стіл, міжнародна науково-практична конференція, семінари-практикуми, єдиний національний урок у всіх загальноосвітніх навчальних закладах та інше.

15:47 27.09.2023

Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки!

Щиро вітаємо вас зі святом Останнього дзвоника! На жаль, але й у 2023 році це свято проходить із нотками смутку, адже повномасштабна війна, яку розв’язала росія, не закінчилася. Цей рік був для нас особливий… Уроки відбувалися в надто складних умовах: під час ракетних обстрілів, блекаутів, дистанційно в режимі онлайн.

09:20 31.05.2023