Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» - 2022

Дата: 15.02.2022 08:20

Учасники освітнього процесу закладів освіти Бузької сільської ради прийняли участь у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей – 2022», який організувала Державна служба України з питань праці    та редакція журналу «Охорона праці».

Переможцями І етапу конкурсу стали:

- учениця 10 класу Катраман Поліна і учениця 7 класу Пинзар Єлізавета        Таборівського закладу загальної середньої освіти;

• учень 4 класу Вознесенського ЗЗСО Грязнов Афанасій;
  • учні 9 класу Лященко Анастасія, Паніна Валерія, Паніна Вероніка, Журавльова Дар’я, учениця 7 класу Мокійчук Анастасія, учениця 6 класу Шевчук Катерина Бузького ЗЗСО:
  •  вихованець Вознесенського ЗДО «Джерельце» Кошельнік Андрій.

Учні Бузького ЗЗСО стали учасниками флешмобу у мережі fасеbоок. Для цього у власному профілі, профілі друзів, родичів розмістили пост – фотографії зі своїми роботами під хештегом #малюнокОхоронаПраці2022