Нам усім потрібен мир!

Дата: 22.09.2022 14:00

21 вересня у світі відзначають Міжнародний день миру. Для українців це свято стало особливим. Віднедавна такі прості слова з побажанням миру стали головними і визначальними у нашому житті.

Кожен з нас намагається наблизити мир як може. Сьогодні у Бузькій громаді мир відстоювали творчістю, за допомогою слова, живопису, прикладного мистецтва говорили про бажання жити під мирним українським небом.

Цьогоріч заходи в закладах освіти  було перенесено в онлайн-простір. З нагоди свята здобувачі освіти приєдналися до участі в онлайн-фестивалі дитячих листівок "Ми прагнемо МИРУ", конкурсах малюнків, колажів та відеороликів, вікторинах, челенджах, годинах спілкування тощо.

Учні Вознесенського ЗЗСО долучилися до міжнародного флешмобу на згадку про загиблих в Ізюмі #StandWithUkraine, молодші школярі приєдналися до проведення  кампанії «Голуб миру». Діти власноруч виготовили  паперових голубів як символ миру та перемоги над агресором.

Сьогодні усі бажали один одному незмінного – Миру. Миру  в серцях! Миру та перемоги нашій рідній Україні!