«Наша сила, слава, гордість та надія!»

Дата: 06.12.2022 11:59

З нагоди відзначення 31-ї річниці Збройних  Сил України учнівська молодь Бузької сільської ради вшанувала захисників-військовослужбовців на виховних заходах. Цього року дуже важливо подякувати тим, хто щодня захищає нашу рідну землю та небо від ворогів.

Це саме те свято, коли в серцях у кожного патріота поєднуються гордість за наших героїв і смуток за тих, хто боронить та боронив Україну до останнього. На прикладах військової звитяги виховуються патріотичні почуття, формується активна громадянська позиція щодо єдиної цілісної держави та захисту її кордонів у школярів.

Колектив Ліцею з різними формами навчання привітали сьогодні зі святом  військовослужбовців 299 БрТА та передали їм цінні подарунки.

Ми впевнені, що об’єднані разом  обов’язково переможемо російського агресора.

ЗСУ — це меч і щит України, наша опора і захист!