ПРОВЕДЕНО ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЮ З КЕРІВНИКАМИ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ БУЗЬКОЇ ТГ

Дата: 06.06.2022 09:19

6  червня  2022 року під головуванням начальника відділу освіти Світлани Русаловської проведено онлайн-конференцію з керівниками закладів освіти Бузької сільської ради,  на якій були розглянуті актуальні питання щодо підготовки закладів освіти в умовах воєнного стану до нового 2022-2023 навчального року та майбутнього опалювального сезону.

Значна увага була приділена обговоренню пропозицій щодо організації освітнього процесу. З метою створення безпечного освітнього середовища у закладах освіти та збереження життя і здоров’я дітей, керівникам доручено розробити безпекову модель організації проведення навчання в новому навчальному році.

Також учасники наради обговорили питання, пов’язані з організацією фізкультурно – оздоровчої роботи під час літніх канікул та здійснення превентивних заходів серед дітей та молоді в умовах воєнного стану.