БЕЗПЕКОВІ УМОВИ ТА ПІДГОТУВАННЯ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ДО НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

Дата: 10.06.2022 09:29

Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет взяв участь у нараді, яка відбувалася під головуванням Прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля.

Під час наради обговорили питання підготовки закладів освіти до початку 2022/23 навчального року, створення безпечних умов перебування дітей, учнів, студентів і працівників у них з урахуванням збройної агресії рф.

Сергій Шкарлет детально розповів про вжиті МОН заходи з підготування дитячих садочків, шкіл, закладів професійно-технічної освіти, фахової передвищої та вищої освіти до початку навчання з 1 вересня.

Наводимо стислу інформацію з кожного напряму.

Дошкільна освіта

МОН запропоновано:

• головам Київської міської та ОВА заходи щодо організації підготування закладів освіти до нового 2022/23 навчального року та опалювального сезону;
  • керівникам департаментів (управлінь) освіти забезпечити зарахування дітей ВПО до садочків відповідно до рішень територіальних громад.

Загальна середня освіта

МОН визначено, що:

• заяви можуть подаватися батьками до 1 вересня;
  • медичні довідки для дітей, які на цей час перебувають за кордоном або в інших місцевостях, можна подавати перед початком навчального року.

Орієнтовна кількість учнів перших класів – 350-400 тис.

«Попри продовження воєнного стану в Україні, кожен з нас докладає максимум зусиль, аби розпочати новий навчальний рік у звичному форматі, а найголовніше – безпечно. З кожним днем ми все ближче до перемоги!», – наголосив Міністр.

У МОН обговорили створення укриттів у дитячих садках і школах.

Джерело: Міністерство освіти і науки України