Відділом освіти Бузької сільської ради проведено моніторинг та оцінку ступеня безбар’єрності об’єктів фізичного оточення і послуг для осіб з інвалідністю

Дата: 29.12.2022 12:05

На виконання пункту 38 Плану заходів з реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 11.11.2022     №1041-р, Порядку проведення моніторингу та оцінки ступеня безбар’єрності об’єктів фізичного оточення і послуг для осіб з інвалідністю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.05.2021 № 537, начальником господарської групи відділу освіти Бузької сільської ради Костенко В.О. в період з 20грудня  по 27 грудня 2022 року проведено моніторинг та оцінку ступеня безбар’єрності закладів освіти Бузької сільської ради. Обстежено 7 закладів освіти, які знаходяться в підпорядкуванні відділу освіти Бузької сільської ради, в 6 закладах освіти забезпечено безбар’єрність  -Вознесенський ліцей, Таборівський ліцей, Бузький ліцей, Вознесенський ЗДО «Джерельце», Бузький ЗДО «Калинонька», Таборівський ЗДО «Ромашка», 1 заклад Ліцей з різними формами навчання Бузької сільської ради – частково бар’єрний. Серед працюючих та дітей відсутні особи що пересуваються на кріслах колісних, з порушенням зору чи слуху, наявні 4 особи серед працюючих з інвалідністю які мають інші порушення, з них 3 чоловіки і 1 жінка, серед учасників освітнього процесу наявні 5 дітей з інвалідністю які мають інші порушення, з них 1 хлопчик, 4 дівчинки.