В ліцеях Бузької сільської ради обрано переможців І етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «ОХОРОНА ПРАЦІ ОЧИМА ДІТЕЙ» – 2023

Дата: 15.02.2023 12:26

На конкурс подавалися малюнки, виконані олівцями, олійними, акварельними фарбами чи гуашшю тощо за трьома віковими групами: перша група – діти від 6 до 10 років; друга група – діти від 11 до 14 років; третя група – діти від 15 до 18 років. Тематика малюнків -  безпека праці та здоров’я працівників, правила безпечного та приклади небезпечного виконання роботи у будь-яких галузях і сферах діяльності: енергетики, комунального господарства, рятівників, вугільній, деревообробній промисловості, сільському, лісовому  господарствах, у медичній сфері, будівництві, на транспорті, волонтерів на тимчасово окупованих територіях тощо; небезпечні фактори, ризики та загрози життю та здоров’ю на робочих місцях та в побуті; дитячий погляд на вплив агресивної війни росії проти України на безпеку людської діяльності.

Автори робіт, які посіли I, II і III місця в ліцеях, вийшли у фінал першого етапу конкурсу, а їхні малюнки направлені  до управління Держпраці в Миколаївській області. Це роботи:

- учнів Бузького ліцею: Зайвої Дарії «Безпека праці – безпека життя», Паніної Вероніки «Охорона праці – запорука життя»,  Поліщука  Дениса «Хоч і власний панцир маю, про безпеку також дбаю»,  «Охорона праці - запорука життя»,  Родченка  Олексія «Охорона праці»;

-  учнів Вознесенського ліцею:  Чамати Данила «Не знайоме – не чіпай! Життя зберігай», Мінаковової Кіри «Будь уважним завжди», Платонова Аркадія «Тату, бережи себе!», Дзюник Ангеліни «Обережно - вірус!», Ніколайчука Івана «Охорона праці очима дітей»;

-  учнів Таборівського ліцею:  Шолтоян Аріни «Вчи правила – врятуй життя», Швець Надії «Крик не врятує – бережи себе!», Катраман Поліни «Охорона праці очима дітей»;

- учениці Ліцею з різними формами навчання Климентовської Евеліни «Вогник життя».

Відділ освіти Бузької сільської ради щиро дякує усім учасникам конкурсу, вітає переможців першого етапу та  бажає нашим талановитим дітям подальшої перемоги у ньому!

ДБАЙМО ПРО БЕЗПЕКУ РАЗОМ!