Мова – це зброя!

Дата: 23.02.2023 12:31

21 лютого відзначається Міжнародний день рідної мови. Це свято відзначає уся наша держава.

Освітні  заклади Бузької сільської ради  долучилися до відзначення Міжнародного дня рідної мови. Учні Ліцею з різними формами навчання  продемонстрували свої знання з української мови, змагалися у мовознавчих конкурсах,  провели години спілкування «Мова – це зброя!», де здобувачі освіти мали змогу поглибити знання відомостями про історію та розвиток рідної мови. Провели уроки-дослідження «Мова має значення», на яких йшлося про значення та роль мови в житті людини й суспільства. Під час проведення вікторини «У світі цікавих слів та висловів» учні декламували вислови відомих українців, аналізували їх, також продемонстрували свої творчі вміння та захоплення рідною мовою.

Всі  освітні заклади провели  відео флешмоб  «Слово – зброя, слово – меч», до якого долучились і педагоги, і учні. Звучали поетичні рядки та роздуми про унікальність та неповторність мови.