Доки діти вчаться, а вчителі навчають, у нашої країни є майбутнє!

Дата: 06.03.2023 12:02

За сприяння Фундації Олени Зеленської у межах ініціативи Глобальної бізнес-коаліції для освіти (GBC-Education) та проєкту «Цифровий актив для України» компанії «HP» та «Microsoft» передано 9 ноутбуків для забезпечення роботи педпрацівників Бузької громади.

Для того, щоб організувати сучасний та безпечний освітній процес в наших освітніх закладах необхідні новітні девайси.

Педагоги Бузької сільської ради щодня виходять у мережу, постійно підвищують рівень цифрової грамотності, користуються гугл-формами, роблять презентації, створюють спільні таблиці, опановують різні програми, щоб зробити уроки цікавими та нести знання попри війну. Вони постійно навчаються, щоб бути попереду "просунутих" учнів. Тож таке сучасне обладнання допоможе використовувати цифрові технології, адже після перемоги у війні, у чому ми не маємо сумніву, нам буде потрібно перемагати в мирі й відбудувати нову, інноваційну Україну.

Щиро дякуємо за підтримку наших дітей та освітян.

Разом до Перемоги!