Проведено вебінар для вчителів початкових класів Бузької громади

Дата: 10.05.2023 11:24

10 травня 2023 року відділом освіти Бузької сільської ради проведено  вебінар для вчителів початкових класів ліцеїв громади  на платформі Google Meet.  Мета захоуд -   надання методичних послуг щодо удосконалення фахової та методичної  майстерності  педагогів  НУШ. Модератором вебінару була фахівець з методичної роботи відділу освіти Любов Лопатинська. Під керівництвом спікера, керівника методичного об’єднання вчителів початкових класів, вчителя вищої кваліфікаційної категорії, «Старшого вчителя» Таборівського ліцею Тетяни Бакуми на вебінарі розглянули питання щодо алгоритму діяльності вчителя під час здійснення формувального та підсумкового оцінювання в умовах організації системи оцінювання здобувачів початкової освіти  у 2022-2023 навчальному році. Акцентувалася увага на системі формувального оцінювання у початковій школі, на підсумковому оцінюванні навчальних досягнень учнів та рекомендаціях щодо ведення класного журналу та заповнення свідоцтва досягнень здобувача освіти.

В роботі вебінару взяли участь вчителі початкових класів закладів освіти Бузької та Дорошівської сільських рад.