Олімпійський тиждень в закладах освіти Бузької сільської ради

Дата: 31.10.2023 11:46

Щоб навчити цінувати власне здоров’я, виховувати у школярів потребу в постійній руховій активності, зміцненні здоров’я, залучати до активних занять фізичною культурою та спортом, щороку протягом вересня - жовтня традиційно в освітніх закладах проводиться Олімпійський тиждень та Олімпійський урок.

До участі та проведення Олімпійського тижня, у т.ч. Олімпійського уроку, долучилися 366 закладів загальної середньої освіти області, серед яких і заклади освіти Бузької сільської ради.

У цей період учні  отримали можливість більше дізнатися про Олімпійський рух, його ідеї та принципи, про те, як загартовувати себе не лише фізично, а й інтелектуально.

Були проведені різноманітні спортивно-видовищні, фізкультурно-оздоровчі, інформаційні та пізнавальні заходи в онлайн та офлайн режимах.

В кінці тижня відбулися підсумки набутих знань про олімпійський рух, закріпили все на практиці, активно змагались та веселились.

Усі учні залишилися задоволені активними вправами, змаганнями та конкурсами.