Школярі Бузької громади отримали ноутбуки для навчання

Дата: 22.11.2023 09:08

З метою  забезпечення безперервності освітнього процесу за результатами домовленостей Міністерства освіти і науки України з Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), яким було придбано необхідне компютерне обладнання для забезпечення потреб здобувачів освіти, Миколаївська область отримала девайси для учнів  певних категорій, 40 з яких отримала наша громада.

Чергові девайси отримали учні та учениці пільгової категорії Бузького, Вознесенського, Таборівського ліцеїв та Ліцею з різними формами навчання. Радіємо, що наші діти, попри складну ситуацію в державі зможуть здобувати якісну освіту, виконувати практичні завдання і вчитися комп’ютерної грамотності – як і дистанційно, так і офлайн. Гаджети для них — це і про доступ до освіти, і про спілкування з однолітками, і про можливість отримувати підтримку від вчителів.

Висловлюємо щиру вдячність нашим партнерам за надану благодійну допомогу.