Святий Миколай від освітян приходить у лікарні

Дата: 04.12.2023 14:38

Напевно, усі чекають у гості Святого Миколая. Хоч Україна - у війні, але всі ми родом - із дитинства. І якщо цей святий не приходить реально у нашому житті, то в думках ми його зустрічаємо і вітаємо.

До Дня Святого Миколая учні Бузького  ліцею  Бузької сільської ради долучилися до обласної акції департаменту освіти і науки обласної військової адміністрації «Святий Миколай від освітян приходить у лікарні».

Наші військові вже доволі довго перебувають у військових шпиталях і серед них є воїни з різних куточків України, тому їх не часто відвідують і приходять, щоб побути поруч, поспілкуватися. В когось із військових є обмежена мобільність, соціальна ізоляція і ми хочемо активізувати їхні почуття, разом з ними згадати знайомі запахи дитинства, запах мандаринок, передати їм від дітей та освітян солодкі гостинці, теплі речі, засоби гігієни та власноруч намальовані дитячі малюнки.

Нехай Господь віддячить усім, хто турбується за наших воїнів.