Увага! Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «ОХОРОНА ПРАЦІ ОЧИМА ДІТЕЙ» – 2024

Дата: 09.01.2024 14:32

У межах відзначення Всесвітнього дня охорони праці, який  щорічно святкується 28 квітня Державна служба України з питань праці спільно з ТОВ «Редакція журналу «Охорона праці» оголосили про проведення XIII Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей – 2024»

До участі в конкурсі запрошуються учні середніх загальноосвітніх шкіл, коледжів, ліцеїв, вихованці позашкільних навчальних закладів віком від 6 до 18 років.

Тематика малюнків

Безпека праці та здоров’я працівників, правила безпечного (приклади небезпечного) виконання роботи у будь-яких галузях і сферах діяльності:

• енергетика, комунальне господарство, вугільна, металургійна, деревообробна, інші види промисловості, сільське, лісове господарство, медична сфера, будівництво, транспорт тощо;
  • діяльність рятувальників та волонтерів;
  • небезпечні фактори, ризики, загрози життю та здоров’ю на робочих місцях і в побуті;
  • дитячий погляд на вплив війни росії проти України на безпеку людей.

Вимоги до малюнка

• На конкурс подаються малюнки, виконані олівцями, олійними, акварельними фарбами чи гуашшю тощо.
  • Розмір малюнка не має перевищувати формат А2.
  • На зворотному боці кожної конкурсної роботи потрібно розбірливо зазначити українською мовою:
  1. Назву малюнка.
  2. Прізвище, ім’я, по батькові та дату народження автора.
  3. Місце проживання (фактичну адресу) автора.
  4. Назву та адресу навчального закладу, контактні телефони приймальні.
  5. Прізвище, ім’я, по батькові, контактний телефон, електронну адресу методичного керівника (або одного з батьків).

Організація конкурсу

Конкурс проводиться у два етапи. На першому етапі (жовтень – лютий), згідно з  Положенням про проведення Конкурсу територіальні органи Держпраці організовують та проводять відбіркові тури в областях. Другий, фінальний, етап (березень – квітень) організовує ТОВ «Редакція журналу «Охорона праці» за участі Держпраці та партнерів.

I ЕТАП

• До 15 лютого 2024 року малюнки учасників потрібно надіслати поштою до обласного управління Держпраці ( Миколаївська область. Відповідальна Дорошенко Юлія Вікторівна; телефон: (068) 065-92-07; адреса для надсилання малюнків: м. Миколаїв, пр. Богоявленський, 42А, Нова Пошта № 7.)
  • Обласне журі визначає переможців (I, II і III місця) у трьох вікових групах:
    • перша група – від 6 до 10 років;
    • друга група – від 11 до 14 років;
    • третя група – від 15 до 18 років.
  • Автори робіт, які посіли I, II і III місця в областях, виходять у фінал конкурсу, а їхні малюнки направляються до редакції журналу «Охорона праці».

II ЕТАП (фінал)

• До 15 квітня 2024 року журі фіналу визначає переможців (I, II і III місця) у кожній віковій групі.
  • Переможці фіналу будуть відзначені цінними подарунками, дипломами і медалями до Всесвітнього дня охорони праці в Україні, 28 квітня.

Серце маленького художника – красивий пензлик, а Україна – найяскравіше полотно, на якому ми малюємо свої мрії та надії.

Нехай кожен маленький художник розкаже свою історію про охорону праці очима дітей через свій малюнок! Бажаємо всім учасникам успіхів і натхнення!

ДБАЙМО ПРО БЕЗПЕКУ РАЗОМ!