Наша єдність - наша зброя

Дата: 23.01.2024 15:03

22 січня ми згадуємо дві рівнозначні за вагою події української історії: проголошення незалежності Української Народної Республіки, яке сталося у 1918 році, та проголошення Акта Злуки українських земель, що відбулося 1919-го.

Цей день завжди був одним із найважливіших для нашої держави. Сьогодні Україна продовжує боротьбу за Соборність і Незалежність. Любов до рідного краю згуртовує нас.

Заклади освіти Бузької громади долучилися до проведення різноманітних патріотичних заходів:

1. Квест – мандрівки та квест-ігри для учнів 1-7 класів: «Ми маленькі патріоти», «Соборна наша Україна», «Україна єдина»;

2. Виховні години для учнів 1-8 класів: « Козацькому роду-нема переводу»,  «Єдина країна – єдиний народ».

3. Години спілкування для учнів 9-11 класів: «Тільки разом збережемо незалежність», «В єднанні сила і міць держави»;

4. Інтелектуальна гра – вікторина до дня Соборності України: «Як я знаю Україну»;

7. Виставки дитячих малюнків: «Я живу в Україні»;

За традицією, саме 22 січня – у День Соборності України - проходить загальнонаціональна акція єдності України «Жовто-блакитна стрічка єднання». Долучилися до «живого» марафону Соборності і учні нашої громади, під час якого, тримаючись за стрічку єднання, говорили про єдине, спільне бажання і прагнення до перемоги України!

Таким чином наші освітяни прививають підростаючому поколінню повагу до звитяжної боротьби нашого народу за соборність і незалежність України протягом багатовікової історії.