Майстер-клас вихователів закладів дошкільної освіти Бузької сільської ради

Дата: 05.02.2024 12:34

1 лютого 2024 року у відділі освіти Бузької сільської ради відбувся майстер-клас “А я роблю так…” вихователів ЗДО щодо впровадження інноваційних освітніх технологій в освітній процес.

У заході взяли участь вихователі закладів дошкільної освіти: Паніна А.В., Чайка Т.В. (Бузький ЗДО), Кольчак В.М., Карпюк Т.А., Мухіна Т.Г. (Вознесенський ЗДО), Вахна О.В., Нежевенко Н.В. (Таборівський ЗДО).

Під час майстер-класу педагоги продемонстрували і обмінялися своїми творчими напрацюваннями, педагогічними та методичними здобутками, створеними відео-матеріалами.

Паніна А.В. – «Круги Луллія» - як засіб розвитку зв'язного мовлення дітей дошкільного віку». Використовується як ігровий  метод навчання, виховання та розвитку дітей за всіма освітніми напрямками БКДО, який знімає психологічне та фізичне напруження, забезпечує сприйняття нового матеріалу.

Чайка Т.В. -  «Використання коректурних таблиць у роботі з дітьми дошкільного віку». Застосовується не лише для формування уваги і спостережливості, а й для розвитку пі­знавальних, інтелектуальних, мовленнєвих на­вичок, математичних умінь, уміння орієнтувати­ся у просторі тощо.

Вахна О.В. - «Використання  Лего у роботі з дітьми дошкільного віку».

Гра надає дітям можливості для інтелектуального фізичного, естетичного та соціального розвитку, удосконалення психічних функцій (память, увага, мислення), тренування пальців кисті рук.

Нежевенко Н.В. – «Естетичне виховання і формування творчої особистості у процесі нетрадиційної зображувальної діяльності дошкільників».  Пробудження та розвиток креативних здібностей, духовного потенціалу дитини, збагачення досвіду творчої діяльності, формування позиції метця, креативне відношення до себе та навколишнього світу.

Кольчак В.М. - Технологія «Водна терапія» Ігри з водою корисні не тільки для розвитку тактильних відчуттів, а й для дрібної моторики. Вода розвиває різні рецептори, заспокоює, дарує позитивні емоції.  За допомогою даної терапії під час занять розвиваємо мовлення, увагу, мислення, пам’ять.

Мухіна Т. Г. - Метод «Дерево цілей» дає можливість виховувати у дітей вміння ставити перед собою мету: планувати й організовувати хід роботи, добирати потрібний матеріал, розвивати фантазію; разом із дітьми виготовляти «дерево цілей»; вдосконалювати навички вирізування й охайного малювання.

Карпюк Т.А. – Методика «Робота з літературним твором» є не пасивне сприймання твору дітьми, а урізноманітнення способів проживання сприйнятого забезпечить набуття дитиною емоційно-чуттєвого досвіду.

Дякуємо кожній учасниці майстер-класу за активність та плідну співпрацю!