Школа управлінської майстерності керівників закладів дошкільної освіти Бузької сільської ради

Дата: 06.02.2024 15:50

6 лютого у відділі освіти Бузької сільської ради відбулася Школа управлінської майстерності керівників ЗДО щодо проведення моніторингу з напряму «Освітнє середовище в закладі дошкільної освіти».

Метою моніторингу є виявлення та відстеження тенденцій у розвитку якості освіти у ЗДО, встановлення відповідності фактичних результатів освітньої діяльності її заявленим цілям, оцінювання причин відхилень від цілей. Створення належних, безпечних, доступних умов розвитку, виховання, навчання дітей та праці.

Під час ШУМ відбулася презентація в ході якої методист Папук Т.В. висвітлила питання:

• Нормативно-правової бази з питань моніторингу якості освітньої і управлінської діяльності.
  • Процедури підготовки та проведення моніторингу.
  • Етапи проведення моніторингу.
  • Розробки програми моніторингу якості освіти в ЗДО.
  • Графік проведення моніторингу тощо.

Вдячні ЗСУ за можливість працювати!