Патріотичний марафон до Дня Соборності України

Дата: 22.01.2024 09:04

Вже традиційно, упродовж січня, Миколаївським обласним Центром національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді проводилась серія заходів в рамках Патріотичного марафону, присвяченого Дню Соборності України.

Яскравим, видовищним і масовим, як завжди, став обласний етап Всеукраїнської фотовиставки до Дня Соборності України: «Україна - це ми!». Його учасниками стали і учні Бузького ліцею.

Проведення Марафону висвітлювалось за хештегом #Патріотичний_марафон2024 на сторінках МОЦНПВТК УМ та закладів освіти Миколаївщини у мережі Facebook.

Усі, хто долучився до заходів у рамках Патріотичного марафону 2024 отримали електронні сертифікати учасників.

Дякуємо Силам безпеки і оборони України за можливість зустрічатись, працювати і розвиватись на рідній українській землі!

Разом до Перемоги!