Проведено колегіальну нараду по вибору підручників для учнів 7 класу НУШ

Дата: 28.02.2024 15:55

З 22 лютого в закладах освіти  відбувалося ознайомлення з електронними версіями підручників для учнів 7 класу НУШ.

27 лютого 2024 року вчителі закладів загальної середньої освіти Бузької сільської ради , які викладатимуть  у 2024-2025 навчальному  році, зібралися на колегіальну нараду по вибору підручників для учнів 7 класу. Вони обговорили  вибір підручників для своїх здобувачів освіти, поділилися  власними думками, обгрунтували, які підручники краще вибрати, аби йти в ногу з часом та використовувати інноваційні підходи у викладанні своїх предметів. 28 лютого вони на своїх педагогічних радах схвалять остаточний вибір і відтворять свої рішення у Інформаційній системі управління освітою та чекатимуть результатів конкурсного відбору, щоб здійснити замовлення на ті підручники, які обрали наші освітні заклади.